info@artbanio.com 0535 392 47 74

Hakkımızda

Geçmişten Günümüze Artbanio Hikayesi

Rahat ve konforlu banyo keyfini yaşamanız için profesyonel ve uzman ekibimiz ile her gün gelişen, teknolojiye ayak uydurarak en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

2010 yılında  FavoriDuş Duşakabin Sistemleri  markasıyla duşakabin imalatına,başlamıştır. 2020 yılında yapı malzemeleri ve tadilat tamirat işleri konusunda çalışmalar ile konusunu genişletmiştir.

Mevcut olan üretim yapısı ve kapasitesinin arttırılması ile kendisine yeni pazarlar arayan firmamız, ihracat tekliflerini de değerlendirmekle birlikte; yurt içi ve yurt dışı bayi ağını da mevcut bayilerimizin özenli çalışmaları ve müşterilerimizin duyduğu güven ve ilgi sayesinde geliştirmeye devam etmektedir. Bayilik sistemi ile çalışan firmamız kaliteden kesinlikle ödün vermeyip, tamamıyla milli imkanlarımız ile üretilmektedir. Sahip olduğumuz TSE Belgesi ve Üretim Sertifikaları ile kalitesini uluslararası ve ulusal platformda taçlandırmıştır. Son kullanıcısına parça ve üretim garantisiyle birlikte geniş servis ağı sunan firmamız, güven vermeye devam etmektedir.